Jsme pěvecký sbor z Kostelce nad Černými lesy, který vznikl

v roce 2000 díky tehdejšímu panu faráři o. M. Janatovi jako tzv. chrámový sbor.

Hudba každého z nás provází již od útlého věku. Skladby, které zpíváme, jsou plné příběhů dávných i  současných, přináší zamyšlení i různé emoce.

Někteří z nás mají hudební vzdělání, sborové či sólové zkušenosti, jiní nikoli. Nejsme profesionální zpěváci, a ani se jimi nechceme stát. Hudba nás obohacuje a přináší nám do života radost, o kterou se s posluchači již řadu let dělíme.

Na námi pořádaných koncertech je vstupné dobrovolné.