Jsme pěvecký sbor z Kostelce nad Černými lesy, který vznikl
v roce 2000 díky tehdejšímu panu faráři o. M. Janatovi jako tzv. chrámový sbor.
Hudba každého z nás provází již od útlého věku. Skladby, které zpíváme, jsou plné příběhů dávných i současných, přináší zamyšlení i různé emoce.
Někteří z nás mají hudební vzdělání, sborové či sólové zkušenosti, jiní nikoli. Nejsme profesionální zpěváci, a ani se jimi nechceme stát. Hudba nás obohacuje a přináší nám do života radost, o kterou se s posluchači již řadu let dělíme.
Na námi pořádaných koncertech je vstupné dobrovolné.
